ТзОВ "Ведмідь" - це будівельна компанія, яка працює для людей.

Основними напрямками роботи підприємства є будівництво житлових комплексів та торгово-офісних центрів. Пройшовши стрімкий шлях розвитку з 2004 року, ми досягли значних результатів в сфері будівництва.

Наша компанія пропонує сучасні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками, спроектовані під індивідуальне опалення. Відома технологія підвищення теплозахисних властивостей (до 30% енергозбереження).

В кожну квартиру підведені всі комунікації, стоять пластикові вікна та вхідні двері. Можливе вільне планування. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного, та врахуємо всі Ваші побажання!

ТзОВ "Ведмідь" пропонує комфортне житло за доступними цінами! Нові квартири від забудовника, зручне розташування будинку, виняткове планування квартир, а головне доступні ціни, допоможуть втілити в реальність Ваші мрії. Досвідченні консультанти підберуть житло саме для Вас!

Вишукану квартиру для Вашої сім'ї, лаконічне помешкання холостяка, а також внесок в майбутнє для Ваших дітей — все це Ви знайдете у нас. Крім того, нерухомість - це досить перспективне капіталовкладення. Будівельна компанія ТзОВ "Ведмідь" - надійний забудовник у Кам’янці-Подільському. Понад п'ятнадцять років досвіду роботи, використання інноваційних технологій, організація роботи на високому рівні. Наша компанія впевнена, що в роботі найважливіші деталі, тому приділяємо увагу дрібницям, які в цілому, формують надійні проекти.