Будівельна компанія ТОВ «Ведмідь» - це забудовник, який має ряд закінчених будівництв в інших містах України, та, на даному етапі, впевнено стартує у Камянці-Подільському. Понад  десять років досвіду роботи, використання інноваційних технологій, організація роботи на високому рівні, плідна співпраця об’єднала потужну команду, яка вміє проаналізувати бажання, потреби та можливості споживача.

Будинки, які планується ввести в експлуатацію: вул. Гагаріна, 1; розпочато будівництво у селищі Першотравневому, вул. Проектна, 4.

Наша компанія впевнена, що в роботі найважливіші деталі, тому приділяємо увагу дрібницям, які, в цілому, формують надійні проекти.

Мета компанії ТОВ «Ведмідь»

ТОВ «Ведмідь» - це команда однодумців та професіоналів, які завдяки реалізації цікавих будівельних проектів та передбаченню майбутніх потреб ринку нерухомості забезпечують виправдане співвідношення ціни та якості.

Інноваційний підхід до організації роботи та бізнес-процесів удосконалюють роботу, починаючи від будівництва та закінчуючи організацією роботи з клієнтом.

Ми прагнемо втілювати мрії в життя, щоб з нами все недосяжне ставало ближчим та реальним.

Наші дизайнери допомагають спроектувати помешкання з ваших фантазій, а бригада майстрів ремонтної справи створює його на практиці.

В роботі ми керуємось рядом принципів:

  • екологічним;
  • технологічним;
  • інноваційним;
  • доступним за ціною.

Синтез даних складових створює цілісний об’єкт.

Що ми пропонуємо?

Квартири площею від 37 до 74 кв. м. з можливістю індивідуального планування. Наші працівники шукають індивідуальний підхід до кожного клієнта та безпосередньо до ситуації покупця. Безвідсоткове кредитування, яке наближує мрію до реальності.

Цінова політика середньостатистична, за 1 квадратний метр від 7900 грн.

В стандартний пакет входить: встановлені пластикові вікна, вмонтовані вхідні двері, підведені комунікації, встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію, міжквартирні перегородки. В дворі будинку розвинена інфраструктура: парковка, дитячий майданчик.